.

.

Diecast autíčko Ferrari Športové Model Auta,Zliatiny Zinku Simulácia Liatia LaFerrari Vytiahnuť Späť Vozidlá,1:32 Rozsahu Supercar Hračky s Svetla a Zvuku pre Batoľatá Deti Deti Chlapci Dievčatá Dar (Červená)

Diecast autíčko Ferrari Športové Model Auta,Zliatiny Zinku Simulácia Liatia LaFerrari Vytiahnuť Späť Vozidlá,1:32 Rozsahu

známky:

€ 9.10
Skladom
K dispozícii na objednávku

????【Vysoko Kvalitných Materiálov] vyzýva Zliatiny Zinku Kovové Telo Pevná Konštrukcia+Gumové Pneumatiky,Podrobné Interiéru a Exteriéru, Trim,Veľmi Silné. ????【Zelená Farba] vyzýva je Vyrobené z netoxického Vodou riediteľné Farby,Takže Neobsahuje Formaldehyd a Iné Škodlivé. ????【Trenie Vozidlá Poháňané] vyzýva autíčko Má Vytiahnuť Späť s Zvuku, Funkcia,Jednoduché pre Deti na hranie.Miesto auta na zemi, stlačte a podržte kláves auto tela a vytiahnuť ho späť, model auta bude poháňať dopredu. ????【Zábavná Hračka Auto] vyzýva Balík obsahuje 1 x Laferrari Modelu Auta.Všetky Dvere a Chvost Môže Byť Otvorení,Vpredu a Vzadu Sú Vybavené Vysoký Jas LED Svetlá,Zvuk Motora.Stlačením strechy bude spúšťať zvuky motora a svetla a otvoriť dvere na spustenie svetlá predné a zadné svetlá a zvuky. ????【Auto, Hračky pre Deti] vyzýva Nádherné Balenie,Zaujímavé Funkcie,Pevných Materiálov,Vhodné na Vianoce a Narodeniny, Darčeky.Zbierka suveníry pre priateľov a rodinu.To môže byť zobrazený na zvýšenie krásy a zhodnotenie.Farba : Červená.

Špecifikácia

Selección del cliente