.

.

YSGJ Gram Rozsahu, 200 g x 0.01 g Digitálnej Stupnice Gramov a Oz s Vrecku Veľkosť, 50g Kalibrácia Vážiť,HD, Dual Displej LCD.Použitie pre Šperky/Gold/Medicína/Prášok/Byliny/Burín(Batérie sú Súčasťou)

YSGJ Gram Rozsahu, 200 g x 0.01 g Digitálnej Stupnice Gramov a Oz s Vrecku Veľkosť, 50g Kalibrácia Vážiť,HD, Dual Displej

známky:

€ 7.70
Skladom
K dispozícii na objednávku

【 Presnosť Digitálnej Stupnice] vyzýva gram meradle používať nové ABS plast shell, z nehrdzavejúcej ocele rozsah a vysokú presnosť snímača ponúkajú vynikajúcu stabilitu.Vysoká presnosť snímača systém tento mini rozsahu zaručuje presnosť : ±0.05 g, promócie : 0.01 g.Maximálna kapacita je 200 g. 【6 Measurement Unit] vyzýva Tejto váhy digitálne hmotnosť gramov má 6 merné jednotky splniť všetky Drobné predmety, váhy, ktoré budete potrebovať : g, oz, ozt, dwt, ct, gn. 【Ľahko čitateľný] vyzýva burín meradle je vybavený veľkým-veľkosť HD LCD displej, Duálne digitálne jednotky na displeji), aby bolo výhodnejšie pre vás na použitie.čo môže byť ľahko čitateľné bez ohľadu na to, či je deň alebo čierna. 【Jednoduché použitie] vyzýva Šperky meradle je vybavený vlastná funkcia, kumulatívna funkcia počítania, a pre nízke napätie/preťaženie riadok.Automatické auto-off a nastaviteľné vypnutia čas, si môžete vychutnať bez obáv. 【Prenosné som pracoval na to, aby sa stal váš presnosť hospodáriť.

Špecifikácia

Selección del cliente