.

.

Tablet Floor Stand - Lamicall Gooseneck Otočný Držiak na Tablet Mount s Nastaviteľnou Výškou & 10.6 lb Stabilnú Základňu, Kompatibilný s iPad Mini Air Pro 12.9/9.7, Galaxy Tab, Kindle, mobilné Telefóny (4.7-13)

Tablet Floor Stand - Lamicall Gooseneck Otočný Držiak na Tablet Mount s Nastaviteľnou Výškou & 10.6 lb Stabilnú Základňu,

známky:

€ 24.50
Skladom
K dispozícii na objednávku

【Flexibilné Nastavenie Uhla] vyzýva Flexibilné gooseneck rameno môže byť ľahko upraví na požadovanú pozíciu.Univerzálny loptu na zadnej strane tabletu sedlovky poskytuje viac ako 360 stupňov otáčanie.Nie je k dispozícii, môžete nastaviť zobrazenie uhol i Pad alebo telefón s jednou rukou. (Tento tablet podlahový stojan je vhodný iba pre čítanie a sledovanie použitie, nie pre písanie!) Užitočné - Flexibilné gooseneck rameno môže byť ohnuté v každom smeroch. 360-stupňové otáčanie držiteľ uspokojí vaše potreby lepšie. 【Výškovo Nastaviteľné] vyzýva Vybavené výškovo nastaviteľná funkcia from130cm(51.2 palca) do 160 cm(63inch), robí tento i Pad podlahový stojan jednoduchý, aby vyhovovali všetky vaše zobrazenie zabezpečíte tak, ako leží, sedí, stojí, a tak ďalej.Vianočné Darčeky Vďakyvzdania Súčasnosti Regalos de Navidad. 【Silné Stability] vyzýva Ťažkých základňu robí stáť viac stabilné a spoľahlivé.Vyrobený premium pevnej hliníkovej zliatiny, gooseneck ramena a predĺženie trubice sú odolnejšie, než je obvyklé.Lamicall tablet podlahový stojan poskytuje bezpečné a zabezpečiť podporu pre váš prístroj. 【Široko Kompatibility] vyzýva Upgrade svorka súčasťou tohto tabletu podlahy, držiak na stojan, aby sa to hodí zariadenia zo 4,7 na 12,9 cm, vrátane i Pad Pro 7.9, 8.3, 10.2, 10.5, 11, i Pad 9 8 7, i Pad vzduchu mini 6 pro 5 4 3 2, i Phone 13 12 pro Max 11 mini XS Max XR X 6 7 8 Plus, povrch Pro, E-čítačky, Galaxy Tab, Pixel C, Nexus 7 9, Karte, E 4, Fire HD. 【Široké Využitie Miesta] vyzýva tablet poschodí gooseneck stojan môže byť použitý kdekoľvek, bez inej podpory.Môžete ho použiť vo vašom obývacej izby, spálne, kuchyne, kancelárie, učebňa atď.A to tiež môže byť použitý pre prijatie obrázka, Youtube video Nahrávanie,pričom trieda a tak ďalej.

Špecifikácia

Selección del cliente