.

.

LANMU Wall Mount Kompatibilné s Krúžkom Stick Up Cam a Krúžok Krytý Cam HD Bezpečnostné Kamery,360 Stupňové Nastaviteľné Upevnenie na Stenu (2 Ks)

LANMU Wall Mount Kompatibilné s Krúžkom Stick Up Cam a Krúžok Krytý Cam HD Bezpečnostné Kamery,360 Stupňové Nastaviteľné

známky:

€ 7.28
Skladom
K dispozícii na objednávku

Exkluzívny Dizajn : Tento LANMU vnútorné vonkajšie steny upevnenie na stenu je na mieru navrhnuté ,stabilná a dostatočne silné držať vaše bezpečnostné kamery.Dokonale kompatibilné s Krúžkom Vnútorné Vačky,Krúžok Stick Up Cam Elite(2. Generácie), Krúžok Stick Up Cam Batérie(3. Gen), Krúžok Stick Up Cam modulu Plug-in(3. Gen),Krúžok Stick Up Cam Solárnej Energie (3. Gen). (Poznámka : Kamera nie je súčasťou dodávky). 360-stupňový Výhľad Fotoaparát Mount : mount je ľahko nastaviteľné s 360-stupňový otočný a 90-stupňový sklon.Zabezpečiť, aby všetky domácnosti bezpečnosti v všestranný spôsob, ako.Jednoduchá inštalácia : LANMU na Stenu je vybavený skrutku zápasov základnej,aby váš All-nové bezpečnostné kamery stabilné kedykoľvek a kdekoľvek,prevencia fotoaparát od pádu.Odolné a Spoľahlivé : Vyrobené z odolného Hliníka a ABS plast materiál,ideálny pre vnútorné alebo vonkajšie použitie.Záruka : LANMU poskytuje 1 rok záruka a priateľské po-predajný servis,zabezpečuje Riziko-voľný nakupovanie pre vás.

Špecifikácia

Selección del cliente