.

.

YaeMarine 150g Mlynských Brúska Vysokej Rýchlosti Elektrické Nehrdzavejúcej Ocele Mlynčeka na Korenie Bylina Obilniny Kukuričnej Múky, Prášok Stroj (Kapacita, 150g)

YaeMarine 150g Mlynských Brúska Vysokej Rýchlosti Elektrické Nehrdzavejúcej Ocele Mlynčeka na Korenie Bylina Obilniny

známky:

€ 13.13
Skladom
K dispozícii na objednávku

Multifunkčný mlynček je jemné štruktúry, nízky hluk, malé rozmery, žiadne vibrácie, kompaktný vzhľad a jednoduché ovládanie.Má vysokú rýchlosť motora,môže brúsiť všetky druhy corns,obilnín,bylín,ryžu,korenie,medicína (ako ganoderma, sladkého drievka, tianqi, perla a pod) na jemný prášok rýchlo.To je široko používaný v rodinách, klinika, nemocnica, lekáreň, ústav laboratórií,medicína spracovanie factory, potravinárskymi a prášok spracovanie.Vyrobené z potravín akostnej nerezovej ocele, odolné a trvanlivé, č spracovanie znečistenie,opotrebenie, odolávanie kovové motor čepeľ, zabezpečenie stability a bezpečnosti mlynček na dlhý čas používať.Služby : spokojnosť Zákazníka je najdôležitejším, ak nie ste 100% spokojní s produktom,kontaktujte nás prosím mailom na Amzon z "Položiť otázku" tlačidlo,budeme suverenity to pre vás.Materiál Typ : Kapacita | Veľkosť : 150g.

Špecifikácia

Materiál:
Nehrdzavejúca oceľ
Kapacita:
150 g
Napätie:
110
Menovitý výkon:
850w
Jemnosť:
50-300Mesh
Rýchlosť rotácie:
28000r/min
Pracovný čas:
5 minút;
Interval:
5 minút
Operations Guide:
1. Otvorte horný kryt a položte materiál vo vnútri; :
2. Zatvorte horný kryt pevne; :
3. Pripojte a zapnite spínač časovač, potom zapnite prepínač pre brúsenie (hluku Valenia bude počuť ); :
4. Vypnite prepínač, (Keď budete počuť zvuk koľajových rovnomerne, materiál bol brúsený do prášok, potom môžete vypnúť vypínač); :
5. Odpojte napájanie pred otvorením; :
6. Otvorte horný kryt a štetec prášok von. :
Dôležité Pozornosť:
⚠ Odpojte napájanie pred otvorením. :
⚠ Korenie brúska materiálov pripravený na brúsenie musí byť suchý. A mokré, vlhkosti alebo ropné materiály nie sú vhodné, aby sa brúsený do prášok. :
⚠ Každého vstupného materiálu nepresiahne menovitá hmotnosť alebo polovica kapacity rozdrviť kabíne tak, že nie je dostatok priestoru na prášok. :
⚠ Po zapnutí, ak nájdenie materiálu je mokrý alebo nadmerná hmotnosť, bude jam čepeľ a stop motora tým, že varovanie hluku.Takže musí zapojte sa okamžite, aby sa zabránilo motor pred poškodením. A odstráňte zaseknutý objektu. Potom reštartujte :
⚠ Korenie brúska na brúsenie práce zvyčajne potrebuje 30 sekúnd na 1 alebo 2 minúty. V priebehu času pracovných spôsobí ložisko prehriatiu. :
Poznámka:
1. Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky o produkte,by sme byť viac ako šťastný, že slúžiť vám! Prajete si mať dobrý zážitok z nakupovania. :
2. Chromatické aberration sa môže vyskytnúť v dôsledku zobrazovania princíp zobrazenia a rôznych streľba výsledky. :
3. Ručné meranie, chyby 1-3 cm, v závislosti od konkrétnej situácie, prosím pochopiť.Ďakujeme! :

Selección del cliente