.

.

Vonabem Kráľ Cumlík Všetky Sezóny Obliečky Vložiť Dole Alternatívne Cumlík Prešívaný Vlákniny Nadýchané Ľahké Reverzibilné posteľná bielizeň s Rohovou Karty (90x102 palcov, Biela)

Vonabem Kráľ Cumlík Všetky Sezóny Obliečky Vložiť Dole Alternatívne Cumlík Prešívaný Vlákniny Nadýchané Ľahké Reverzibilné

známky:

€ 22.40
Skladom
K dispozícii na objednávku

[ULTRA PLUFFY MATERIÁL] : Prijatie 3 D 300 GSM premium celý kus náplň mikrovlákna, má fluffiness a teplo na vyššiu úroveň.Kartáčovaný bavlna imitácia tkaniny pokrytie vám ponúka príjemný pocit a vynikajúci dotyk po celú noc. [VAŠE VŽDY VÝBER] : To Všetko Sezóny hus nadol alternatívne cumlík je naplnený premium polyfill, ktorá je priedušná a ľahký a udržuje vás v teple po celý rok.Je hypoalergénny materiál zabraňuje akýmkoľvek pierko výroby, ktorý môže dovoliť vám pokojne spať, každú noc. [Skvelý DIZAJN] : Diamond mreže štýl švu zabraňuje výplň z radenia a robí to klasický vzhľad.8 rohu karty/slučky, aby to super ľahké opraviť svoju perinu, zabezpečenie cumlík na mieste. [EASY CARE] : Stroj umývateľný v jemnom cykle s studenej vody.Bubnové suché alebo slnko, sucho v nízkej tepelnej len.Celý kus náplň mikrovlákna je tešiteľ umývanie odolný a nie je ľahké sa zdeformovať alebo kríkom.Tipy : Ak chcete úplne chmýří túto prikrývku, odporúčame vám dať ho do vašich vlasov, alebo vystaviť na slnku niekoľko hodín. [O VÝROBU A SLUŽBY] : Vrátane jedného King size reverzibilné tešiteľ, 90x102 palcov.Ponúkame 180-dni záruka spokojnosti.Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.Váš úsmev je to, čo máme vždy usilovať.

Špecifikácia

Selección del cliente