.

.

Mince Zbierka Kniha Držiak pre Zberateľov, 260 Vrecká Zbieranie Mincí Album so Zipsom a Rukoväťou. Mince Displej Skladovanie Prípade za Peniaze Mene Kolekcia Dodáva, Bill Pamätných (Iba krabička)

Mince Zbierka Kniha Držiak pre Zberateľov, 260 Vrecká Zbieranie Mincí Album so Zipsom a Rukoväťou. Mince Displej Skladovanie

známky:

€ 9.80
Skladom
K dispozícii na objednávku

260 Vrecku Zbieranie Mince Kniha pre Väčšinu Veľkostí : Mince zber držiteľ 13 plastové rukávy (20 mince vrecká na knihu rukáv) na ukladanie 260 mince zber dodávky.Mince binder stránok veľkosť : 8.25*11.1 palcov, každý spojivo vrecká, veľkosť : 1.6*1.7 cm (46*46 mm).Mince zber dodávky pre 20/ 25/ 27/ 30/ 38/ 46 mm mince.Mince, držiaky na kolektory sa hodí pre American Silver Eagle mincí, striebra, zlata, výzvou mince, NÁM quartes alebo dolárov. (Iba mince knihy).Pohodlná Rukoväť, Mince Majiteľ : Mince držiteľa album s pevná rukoväť, mince zber dodávky je vhodné, aby ste na prepravu a displeja, keď idete von.Mince knihy držiteľ je ideálny darček pre zberateľov mincí, priateľov, alebo deti, ktorí majú radi mince pre zberateľov.Vonkajšie veľkosť : 12.9*2.5*10.6 palcov.Mena Knihy Skladovanie Album, Zips s t majú dolár držiteľ mince, ktoré vám pomôžu zhromažďovať vaše dolár mince, bude to nie len škodlivé účinky na zachovanie a zber mincí, ale aj nepríjemné nájsť.Naše Výhody. 1. Pevná rukoväť mince knihy pre zberateľov, pohodlnú prepravu a displej. 2. Mena album so zipsom zabraňuje stránky a mincí z hádka. 3. D-tvarované pracka, mince spojivo môže pojať viac stránke. 4. Každé vrecko má klapka, aby sa zabránilo mince z pádu. 5. Vysoko transparentné plechu s hrúbkou stránky s robustné a odolné umožňuje jasne vidieť triezvosti, mince vo vnútri.Balík obsahuje. 1 * Mince do vitrínky. 13 * Mince spojovacích plechov. (Poznámka : Mince zber album neobsahuje žiadne mince a iné príslušenstvo).

Špecifikácia

Selección del cliente