.

.

PFI Certifikované iPhone Nabíjačka 10 ft Pravý Uhol USB A Lightning Kábel 3 Pack 90 Stupňov iPhone Plnenie Odolné Nylonové Pletené Údaje Rýchle Nabíjanie Kábel Kompatibilný s iPhone11/XS/XR/X/8/7/6 (10 FT, Black)

PFI Certifikované iPhone Nabíjačka 10 ft Pravý Uhol USB A Lightning Kábel 3 Pack 90 Stupňov iPhone Plnenie Odolné Nylonové

známky:

€ 4.20
Skladom
K dispozícii na objednávku

/i Pad Vzduchu/Air 2/i Pad mini/mini 2/mini 4/i Pad 4th gen. generácia / nano 7.????【90 Stupňov Dvojité Ohýbanie Plug Dizajn] vyzýva - i Phone Lightning kábel určený pre hru, Jedinečné Pravý Uhol Dizajn a 90 Stupňov tvaru L dizajn je pohodlnejšie, keď budete hrať hru, a nabíjania v rovnakom čase.Môžete použiť tieto i Phone káble nabíjanie v posteľ, gauč, áut, hotelové izby, a ďalšie.Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás, my vám vyriešiť váš problém do 24 hodín.Lightning Kábel zabezpečuje kompletný vysokorýchlostné nabíjanie a synchronizáciu s i Phone 12 Pro/12 mini.Konektor je pozlátený a funkcie zabudované bezpečnostné medené jadro s 2.i Phone kábel nabíjačky je pokrytá pletená nylon shell, aby sa zabezpečilo, že nebudú zachytené. ????【Rýchle Nabíjanie & Data Sync] vyzýva-i Phone nabíjanie kábel medené vodiče zvýšiť nabíjanie a prenos dát rýchlosťou káble. 90 stupňov doubl-oblúk v Tvare L plug dizajn. ????【Širokú Kompatibilitu] vyzýva - 90 stupňov lightning kábel uhol dizajnom, nabíjanie a prehrávanie súčasne.Je to pohodlnejšie hrať hry alebo sledovať videá, keď sa nabíjanie.Hliníkovej zliatiny shell pre extra dlhú životnosť, čo je trvalé a silnejšie, než je obvyklé káble, ale je tiež flexibilné a spleť-zadarmo.Odolné nylonové pletené materiálu.Lightning nabíjací kábel profesionálne 90-stupňový uhol dizajn vám umožňuje jednoducho držte telefón, podržte ju na dlhú dobu, vložiť a odstrániť ju. ????【What You Get] vyzýva 3 Pack 10 ft apple kábel je ideálne vhodné pre dlhé vzdialenosti, nabíjanie svojho zariadenia.Hliníkovej zliatiny shell predlžuje životnosť, je odolnejšie a pevnejšie než bežné nabíjačky, káble, a je flexibilný a bez spleti. /SE (2nd Gen)/11 Pro Max/XS/XS Max/XR/X/8 a/8/7 Plus/7/6s Plus/6/6 Plus/6/5/5c/5/i Pad Pro.Zabezpečuje kompletný nabíjať a synchronizovať Kábel Kompatibilné s IOS 10/11/12 i Phone XS Max/Xr/Xs/ X / 8 A / 8 a / 7 / 7 Plus / 6s Plus / 6 / 6 Plus / 6 / SE / 5s / 5c / 5 / i Pad Pro / i Pad Vzduchu / Air 2 / i Pad mini / mini 2 / mini 4 / 4th gen /Touch 5.

Špecifikácia

Selección del cliente