.

.

Logo Teenager Cestný Bicykel,26 Palcové 21 Rýchlosť 40Cutters,Skladanie Dual Shock Zníženie,Prenosné Dochádzanie Bycicle (Color : 2) (Farba : 4)

Logo Teenager Cestný Bicykel,26 Palcové 21 Rýchlosť 40Cutters,Skladanie Dual Shock Zníženie,Prenosné Dochádzanie Bycicle

známky:

€ 10.36
Skladom
K dispozícii na objednávku

☆ Včasné a dostatočné bezpečné brzdenie : mechanické kotúčové brzdy bežne používané v automobiloch, disk brzdnú silu zvyšuje počas núdzového brzdenia proces, brzdový čas je kratší, a to je bezpečnejšie. ☆ Špeciálnych horských častíc pneumatiky : pomocou protišmykovým gumovým materiálom, silné a odolné, nie je ľahké defektu, nie je ľahké nedeformujte, trezor ísť na hory. ☆ Multi-level odpruženie : prijíma pribrala na tlmenie nárazov prednej vidlice, prispôsobí sa na rôzne podmienky na ceste, účinne znižuje tlak na ruky a ramená, a zaisťuje pohodlné a rýchle koni. ☆ Non-slip grip : Hlboké drážky dizajn, ergonómia, mäkké strane pocit, poskytuje pohodlné uchopenie skúsenosti. ☆ Pohodlné a mäkké podušky : vankúš lineárneho toku ľudského tela.Farba : 4.

Špecifikácia

Selección del cliente